Autor:https://www.slepsksuwalki.pl
  07.11.2022 godz. 21:19

Zapisz się do akademii cheerleadingu


Kochasz tańczyć lub uprawiać sporty gimnastyczne? Świat sportu nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Marzysz o udziale w wielkich wydarzeniach? Dołącz do „Ślepsk Malow Suwałki: Cheerleading Academy”! To odpowiedź na rosnące zainteresowanie sportem, uznanym przez MKOL za olimpijski, co umożliwi mu debiut na XXXIII Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Zawsze jest dobry czas na rozpoczęcie wspaniałej przygody!

Oferta klubu skierowana jest przede wszystkim do dziewcząt. Treningi w ramach Ślepsk Malow Suwałki: Cheerleading Academy to możliwość podniesienia sprawności fizycznej i poprawy koordynacji ruchowej uczestniczek zajęć. Zawierają one elementy akrobatyki, choreografii sportowej, gimnastyki, pracy z pomponem oraz rytmiki. Co ważne, dziewczęta uczą się pracy zespołowej, nawiązują nowe znajomości, a dzięki możliwości występów w czasie wydarzeń sportowych w efektownych strojach nabierają pewności siebie. Układy choreograficzne dopasowane są do wieku i poziomu zaawansowania dziewczynek. Zajęcia prowadzone są z bardzo pozytywną energią, która zapewnia uczestniczkom mnóstwo radości i satysfakcji.

Treningi cheerleadingu odbywają się pod okiem Yulii Krat, utytułowanej tancerki i pedagog, będącej członkiem olimpijskiej drużyny cheerleaderek z Ukrainy.

Cheerleading kojarzy się powszechnie z kolorowymi pomponami i zagrzewaniem do rywalizacji. Barwnie ubrane tancerki wspierają drużyny sportowe przed oraz w trakcie meczów. To jednak przede wszystkim dyscyplina sportowa o wysokim poziomie zaawansowania, łącząca gimnastykę, akrobatykę i taniec.

Cieszę się, że mogę dzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem z lokalną społecznością, która pokochała siatkówkę i sport na najwyższym poziomie. Jestem przekonana, że Ślepsk Malow Suwałki: Cheerleading Academy otworzy wielu dziewczynom drzwi do zaprezentowania swojego talentu szerszej publiczności. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do uczestnictwa w naborze, wspólnych treningów i podążania za marzeniami. – dodaje Yuliia Krat.

Harmonogram zajęć Ślepsk Malow Suwałki: Cheerleading Academy:

Grupy 5-8 lat oraz 9-12 lat

Wtorek: 16:00-17:00
Czwartek: 17:30-18:30

Grupy 13-16 lat oraz Open

Czwartek: 18:30-20:30

W czasie zajęć obowiązuje strój sportowy.

Dołącz do akademii dzwoniąc na numer +48 503 539 799

POWIĄZANE INFORMACJE