Aktualności

Zmienione rozstawienie trybun na mecz z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle

Trefl Gdańsk najbliższy domowy mecz rozegra w czwartek 19 stycznia o godz. 17:30. Gdańszczanie podejmą mistrzów Polski, Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Ponieważ tuż po tym meczu w ERGO ARENIE rozpoczną się przygotowania do mistrzostw świata w piłce ręcznej, już na meczu z kędzierzynianami zmienione będzie rozstawienie trybun, przygotowane pod mecze szczypiorniaka.

Po stronie sektorów 112, 113, 114, 115 oraz 116 zsuniętych będzie sześć pierwszych rzędów od boiska i napełnianie trybun będzie się odbywać z wyższej kondygnacji hali (rozsunięte będą dodatkowo rzędy nr XII i XIII, które normalnie są zsunięte), natomiast po przeciwnej stronie (sektory 101-105) kibice miejsca będą zajmowali standardowo z poziomu płyty boiska, a rozsuniętych będzie 11 rzędów trybun (zamiast 13-stu). Bez zmian przy boisku będą przygotowane atrakcje dla najmłodszych kibiców (kącik zabaw, strefa z grami marki Trefl oraz dmuchaniec Polsat Plus Areny Gdańsk), a dostęp do nich dla kibiców zajmujących miejsca po stronie sektorów 112-116 będzie wewnętrznymi schodami (lub windą) prowadzącymi z wyższej na pierwszą kondygnację. Osoby posiadające karnety w rzędach, które będą zsunięte, otrzymają bilety do tych samych sektorów, odpowiednio jeden lub kilka rzędów wyżej. Z każdym karnetowiczem klub najpierw kontaktuje się telefonicznie, a następnie przesyła bilety mailowo. Każdy posiadacz karnetu otrzyma bilet do końca tego tygodnia, a miejsca te zostały zarezerwowane jeszcze przed uruchomieniem sprzedaży. W przypadku wszelkich wątpliwości prosimy o kontakt z Ewą Gadomską – tel. 606672482 lub e.gadomska@sport.trefl.com.

Bilety są dostępne na www.gdanskielwy.pl, a w dniu meczu od godz. 15:30 będą dostępne także stacjonarnie w ERGO ARENIE w okienku kasowym przy kasie nr 1 (podświetlone jako ‘kasa Trefl’). Ceny na topowy mecz z kędzierzynianami rozpoczynają się od 15 zł w sektorach zielonych, a kończą na 49 zł w położonych z centralnym widokiem sektorach czerwonych. Przez pierwsze 48 godzin sprzedaży, od zakończenia meczu z PGE Skrą do poniedziałku do godz. 20, bilety były z 15% zniżką, ponieważ kibice podjęli noworoczne wyzwanie frekwencyjne rzucone przez klub i na meczu z PGE Skrą przekroczyli liczbę aż 4500 fanów. Ze zniżki skorzystało dokładnie 747 osób, a to oznacza, że sprzedaż wejściówek na mecz z Grupą Azoty ZAKSĄ miała jak do tej pory najszybsze w tym sezonie tempo w pierwszych dwóch dobach od uruchomienia imprezy w systemie biletowym. Dziękujemy Lwi Kibice za dołączenie do wyzwania!

Powrót do listy