Aktualności

Cuprum Lubin w szkole po raz kolejny

To już kolejny rok, w którym Cuprum Lubin stara się szerzyć wiedzę o sporcie i zachęcać do zdrowej aktywności dzieci młodzież z okolic Lubina. W ramach umowy z klubowym sponsorem strategicznym KGHM Polska Miedź zawodnicy odwiedzają szkoły i przeprowadzają lekcje wychowania fizycznego. Pokazują, że sport może być także (a może przede wszystkim) dobrą zabawą!

Dziś zawitali do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Lubinie, gdzie spędzili na przeróżnych ćwiczeniach aż trzy godziny lekcyjne. Z najmłodszymi klasami (2B, 3A oraz 3B) bawili się dziś trenerzy Paweł Rusek i Tomasz Kowalski, którzy porządnie przygotowali się do zajęć. Były ćwiczenia z elementami siatkarskimi, ale także wyścigi, zadania na materacach czy obowiązkowa rozgrzewka na początek.

Miło się patrzyło na ogromne zaangażowanie dzieci i chęć do aktywności fizycznej! Wszyscy niezmiernie się cieszymy, że można było spotkać i wspólnie poruszać. W tym miesiącu odwiedzą SP3 jeszcze raz, tym razem potrenują ze starszymi klasami. A zatem do zobaczenia! Zapraszamy też do obejrzenia na stronie internetowej klubu zdjęć z dzisiejszych lekcji z Miedziowymi!

Powrót do listy