Aktualności

Fundacja PGE nowym partnerem Akademii Siatkówki

Fundacja PGE została nowym partnerem międzynarodowej Akademii Siatkówki Projektu Warszawa. W ramach współpracy logo Fundacji zostanie umieszczone na strojach szkolących się w akademii warszawskiego klubu młodych siatkarzach z Polski i Ukrainy.

– Bardzo się cieszę, że wśród partnerów naszej Akademii Siatkówki możemy powitać Fundację PGE. Akademia, którą Fundacja Projektu Warszawa uruchomiła od początku tego sezonu, jest powodem mojej szczególnej dumy. Mam wielka nadzieję, że dzięki akademii odkryjemy i wychowamy siatkarskie talenty, które być może stanowić będą o przyszłości seniorskiej drużyny Projektu Warszawa i pójdą w ślady obecnie grających w naszym klubie mistrzów świata – Piotra Nowakowskiego, Artura Szalpuka, Damiana Wojtaszka i Andrzeja Wrony. Ważny jest też międzynarodowy aspekt naszej akademii – trenują u nas także młodzi sportowcy z Ukrainy, którzy w ten sposób świetnie integrują się z polskimi rówieśnikami – powiedział Piotr Gacek, prezes zarządu Fundacji Projektu Warszawa.

Nawiązanie współpracy z Fundacją PGE koordynowała agencja marketingu sportowego SPORTFIVE, z którą Projekt Warszawa współpracuje.

Powrót do listy