Aktualności

BOSTIK Sponsorem Tytularnym

To już trzeci sezon, gdy Sponsorem Tytularnym bielskich siatkarek jest firma BOSTIK! Podpisanie umowy pomiędzy BOSTIK a Bialskim Klubem Sportowym S.A. miało miejsce w listopadzie 2020 roku i odbyło się przy wystrzelanym w górę confetti.

Od tego czasu współpraca między klubem i BOSTIK jest wzorowa! Pełen profesjonalizm Sponsora Tytularnego sprawił, że działania marketingowe klubu i firmy były wielotorowe. Oprócz (co oczywiste) zmiany nazwy drużyny i strojów, firma BOSTIK zaopatrzyła klub szereg gadżetów, nagród w konkursach, pomysłów i rad. Na mocy porozumienia między klubem oraz firmami BOSTIK i Silver-Car bielszczanki na swoje wyjazdowe mecze udają się pięknie oklejonym autokarem. Na meczach bielskich siatkarek stałym bywalcem stał się Gekon Gary – oficjalna maskotka BOSTIK. Oprócz wszystkich tych wymiernych spraw, ważna jest także ta część niewymierna: serdeczność, dobre słowo, uśmiech i przyjaźń, którą otrzymujemy od początku od firmy BOSTIK, a w szczególności Piotra Dąbrowskiego, Bogusława Nowosielskiego i Joanny Weicher – przedstawicieli naszego Sponsora Tytularnego.

BOSTIK jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie chemii budowlanej, rynku konsumenckiego i klejów przemysłowych. Od ponad stu lat opracowuje i dostarcza innowacyjne i inteligentne rozwiązania do uszczelniania i klejenia, które są coraz bardziej dostosowane do potrzeb kształtujących codzienne życie. Zarówno w domu i w biurze, jak i w fabryce czy na budowie – wszędzie znajdziemy rozwiązania BOSTIK.

BOSTIK to firma należąca do grupy Arkema. Posiadając specjalistyczną wiedzę w dziedzinie materiałów, nasz Sponsor Tytularny oferuje gamę produktów najwyższej klasy, które zaspokajają stale rosnące zapotrzebowanie na nowe i zrównoważone technologie.

Działalność Grupy dzieli się dziś na trzy uzupełniające się, wysoce innowacyjne segmenty poświęcone materiałom specjalistycznym: kleje, materiały zaawansowane i rozwiązania w zakresie powłok, które łącznie stanowią łącznie 80% sprzedaży Grupy, a także dobrze umiejscowiony i konkurencyjny segment półproduktów.

Arkema oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne wychodzące naprzeciw wyzwaniom jakimi stają się nowe źródła energii, dostęp do wody, przetwarzanie odpadów, urbanizacja i mobilność, a także wspiera stały dialog ze wszystkimi partnerami. Grupa odnotowała sprzedaż w wysokości 8,7 miliarda euro w 2019 r. i działa w 55 krajach zatrudniając 20 500 pracowników na całym świecie.

Więcej na temat Sponsora Tytularnego siatkarek z Bielska-Białej – firmy BOSTIK – znajdziecie na stronie internetowej: https://www.bostik.com/poland/pl

Powrót do listy