Aktualności

BOSTIK z czwartym Diamentem Forbesa

Zachęcamy do lektury artykułu z forbes.pl, w którym przeczytacie o czwartym z rzędu Diamencie Forbesa dla Sponsora Tytularnego bielskiego klubu – firmy BOSTIK!

„Bostik to globalny lider w produkcji nowoczesnych preparatów uszczelniających, klejących i rozwiązań do podłóg.

Od ponad 100 lat firma niezmiennie wyznacza standardy w zakresie innowacyjności, a portfolio produktowe jest konsekwentnie rozbudowywane. Począwszy od 1889 roku, Bostik wprowadził na rynek imponującą liczbę ponad 9 tysięcy technologii, które są wykorzystywane w wielu dziedzinach gospodarki i przemysłu. Historia firmy jest znakomitym przykładem przemyślanego podejścia do biznesu. W ofercie Bostik dostępne są produkty o bardzo szerokim spektrum zastosowania, a co kilkanaście miesięcy firma dostarcza klientom interesujące nowości.

Nieszablonowe podejście, a także dbanie o nieustanny rozwój katalogu produktów, kompetencji pracowniczych, jak i relacji z klientami to znaki rozpoznawcze Bostik. W myśl hasła „Lepsze rezultaty dzięki wiedzy” firma wytrwale dąży do tego, by rzetelna informacja o produktach i ich zastosowaniu dotarła do wszystkich klientów i partnerów biznesowych. Szkolenia online w ramach Bostik Academy, Mobilne Centrum Szkoleniowe Bostik Truck czy działające na terenie siedziby firmy w Sadach koło Poznania Centrum Doskonałości Bostik Academy to znakomite przykłady długofalowej i spójnej strategii działania.

– Uważamy za szczególnie istotne, by w tych trudnych czasach jeszcze bardziej wzmocnić wsparcie oferowane klientom, a edukacja jest dla nas jednym z filarów budowania długotrwałych relacji biznesowych – mówi Bogusław Nowosielski, prezes zarządu, dyrektor zarządzający firmy Bostik. Wszystkie działania Bostik w Polsce są częścią globalnej strategii firmy, która zakłada dbałość o jednolity koncept produktów, czytelny przekaz marketingowy, przejrzystą politykę handlową, a także nieustanne wsparcie merytoryczne i sprzedażowe partnerów biznesowych. Bostik opracowuje swoje produkty z wielką dbałością o szczegóły, tak by odpowiadały realnemu zapotrzebowaniu rynku, a co najważniejsze, ułatwiały życie i pracę milionom odbiorców indywidualnych i firm na całym świecie. Liczne nagrody i wyróżnienia potwierdzają najwyższą jakość, znakomite właściwości robocze oraz innowacyjność produktów Bostik.

Firma jest laureatem nagrody Budowlanej Marki Roku 2019, a także trzech nagród Kreatora Budownictwa Roku 2021. Bostik został również czterokrotnym laureatem Diamentów Forbesa.

Nagrody

  • Budowlana Marka Roku 2019
  • Kreator Budownictwa Roku 2021
  • Diamenty Forbesa 2020, 2021, 2022, 2023″

 

Powrót do listy