Aktualności

W drugim meczu domowym #VolleyWrocław powalczy z Radomką

3 listopada, w meczu 6. kolejki sezonu 2023/2024 TAURON Ligi, #VolleyWrocław rozegra swoje drugie spotkanie domowe, w którym zmierzy się z MOYA Radomka Radom. Radom zaskakuje w lidze, więc z pewnością będzie to ciekawy, poniedziałkowy wieczór w Hali Orbita. Startujemy o 20:30.

W ubiegłym tygodniu zagrał na dalekim Podkarpaciu z PGE Rysice Rzeszów. Chociaż walczył do samego końca, ostatecznie musiał uznać wyższość rzeszowianek, które wygrały całe spotkanie 3:0 (25:21, 25:17, 26:24). Wrocłąwski zespół nie oddał jednak meczu bez walki i szczególnie w ostatnim secie grał punkt za punkt z Rysicami, kończąc set na przewagi. Zabrakło naprawdę niewiele, aby z Podpromia wywieźć chociaż jednego wygranego seta. A kto wie, jak potoczyłaby się reszta meczu, gdyby się to jednak udało.

Po piątkowym meczu #VolleyWrocław spadł o dwa oczka w tabeli, lądując na 6. miejscu, co wciąż jest dla nas dobrym rezultatem. Poniedziałkowy przeciwnik, MOYA Radomka Radom, na ten moment jest dwie pozycje za wrocławiankami, mając na koncie 2 wygrane i 3 przegrane. Jest to jednak zespół, który w tym sezonie zaskakuje i wszystkiego można się po nim spodziewać.

Z MOYA Radomka Radom zespół starł się w poprzednim sezonie dwukrotnie – w 4. i 15. kolejce. W pierwszym meczu przegrał z ekipą z Radomia 0:3, a w drugim wygrał w tie-breaku.

Na parkiecie po stronie Radomki pojawią się także znajome wrocławskim kibicom twarze. Swój trzeci sezon w Radomiu odnotowuje właśnie była wrocławska przyjmująca Natalia Murek. Natomiast od początku trwającego już sezonu, koguty reprezentuje także libero Maria Stenzel. Warto jednak dodać, że skład poniedziałkowych rywalek uległ sporym zmianom od minionego sezonu i jest tam kilka nowych zawodniczek, które bez wątpienia wiele wnoszą do zespołu.

Mecz odbędzie się 13 listopada o godz.: 20:30 na wrocławskiej Hali Orbita Spartan WCT. Bilety możecie zakupić w hali oraz przez portal EVENTIM PL

Powrót do listy