Aktualności

Dekpol Budownictwo Sponsorem Złotym Trefla Gdańsk

W sezonie 2023/2024 PlusLigi Dekpol Budownictwo znajdzie się w gronie Sponsorów Złotych Trefla Gdańsk. Na mocy podpisanej umowy logo Dekpolu będzie widoczne m.in. na koszulkach meczowych zawodników, nośnikach multimedialnych podczas meczów domowych oraz na naklejkach na boisku. 

Dekpol Budownictwo to wiodący generalny wykonawca inwestycji kubaturowych w Polsce, stanowiący część Grupy Kapitałowej Dekpol – jednej z największych polskich firm z branży budowlanej z ugruntowaną pozycją i 30-letnim doświadczeniem. Dekpol Budownictwo specjalizuje się w realizacji m.in. obiektów przemysłowych, logistycznych, handlowych i użyteczności publicznej.

– Jesteśmy partnerem inicjatyw, które są nam szczególnie bliskie. Na przestrzeni trzech dekad Dekpol z małego, lokalnego przedsiębiorstwa rozwinął się do poziomu spółki giełdowej i jednego z największych graczy na ogólnopolskim rynku budowlanym. Ambicja, zdrowa rywalizacja i nieustanny rozwój to dla nas istotne wartości, które podzielamy z Treflem Gdańsk. Mamy też świadomość, że nawet największy talent potrzebuje odpowiedniego wsparcia, dlatego podjęliśmy decyzję o sponsorowaniu tej drużyny. – mówi Adam Olżyński, Dyrektor ds. Handlowych w Dekpol Budownictwo. – Gdańskim Lwom życzymy powodzenia i sukcesów w najbliższym sezonie.

Dekpol realizuje inwestycje od podstaw, a także przebudowuje i rozbudowuje istniejące obiekty. Firma sukcesywnie rozwija usługi w formule „Zaprojektuj i Wybuduj”, w ramach której wspiera klienta na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego: od sporządzenia oferty, poprzez kontraktację i realizację prac projektowych, aż do momentu uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę i przekazaniu projektu do realizacji.

– Bardzo się cieszę, że do grona naszych Złotych Sponsorów dołącza kolejna uznana marka. Jesteśmy zadowoleni, że w nowym sezonie PlusLigi możemy liczyć na wsparcie tak elitarnej firmy. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy realizować plany i osiągać najwyższe cele – mówi Dariusz Gadomski, Prezes Zarządu klubu Trefl Gdańsk.

Powrót do listy