Autor:https://www.slepsksuwalki.pl, redakcja
  07.11.2023 godz. 19:48

Młyn Mazurki Augustów dołącza do biało-niebieskiej rodziny


Młyn Mazurki Augustów partnerem Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2023/2024! To rodzinny zakład młynarski z 33-letnią tradycją, będący symbolem wielopokoleniowego rzemiosła i jakości, położony w samym sercu Pojezierza Augustowskiego. Cieszymy się, że możemy powitać w biało-niebieskiej rodzinie kolejnych przedstawicieli lokalnego biznesu i wspólnie pracować nad rozwojem siatkówki.

Zakład, uruchomiony w 1990 roku, kontynuuje tradycję produkcji mąki z najwyższej jakości zboża, które jest pozyskiwane bezpośrednio od zaufanych lokalnych rolników. Jego lokalizacja w jednym z najczystszych regionów Polski pozwala na dostęp do najlepszego surowca, co jest niekwestionowanym atutem Młyna.

Młyn Mazurki szczyci się ofertą mąk pszennych i żytnich, w tym:

  • pszennej typ 550,
  • pszennej typ 750,
  • pszennej typ 850,
  • pszennej typ 1850 (graham),
  • żytniej typ 720,
  • żytniej typ 2000.

Każda z tych mąk jest wynikiem czystego przemiału i wielopokoleniowej pasji do młynarstwa. Młyn Mazurki prowadzi całoroczny skup zbóż, takich jak pszenica i żyto, oferując konkurencyjne ceny. Aktualne ceny zbóż są dostępne dla rolników i dostawców poprzez kontakt telefoniczny. Zainteresowani producenci zbóż oraz odbiorcy mąki mogą kontaktować się z Młynem Mazurki pod numerem 87 644 55 20.

Warto wspomnieć, że logotyp firmy Młyn Mazurki Augustów widoczny jest m.in. na meczowych koszulkach Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2023/2024.

Strona internetowa: https://mlynmazurki.pl

Dziękujemy za Wasze wsparcie! #RazemMożemyWięcej