Aktualności

Sprzedaż biletów na mecze z Barkomem Każany Lwów i Hebarem Pazardżik

Sprzedaż biletów na mecz 6. kolejki PlusLigi z Barkomem Każany Lwów rozpocznie się w piątek, 10 listopada, o 12:00. We wtorek o tej samej porze wystartuje natomiast sprzedaż na starcie w ramach 1/16 finału Pucharu CEV z Hebarem Pazardżik, a wcześniej przez 24 godziny będzie trwała przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów. Spotkania odbędą się odpowiednio 16 listopada o godzinie 21:00 w Zawierciu oraz 23 listopada o 19:00 w Sosnowcu.

Sprzedaż będzie prowadzona zarówno za pośrednictwem strony bilety.AluronCMC.pl (przez całą dobę), jak i stacjonarnie w sklepie klubowym (dni powszednie w godzinach 8:30-15:00). Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery bilety.

Zgodnie z cennikiem mecz z Barkomem Każany należy do kategorii C (35/30 zł). Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom, emerytom i rencistom. Przy wejściu na obiekt wymagane będzie okazanie dokumentu uprawniającego do ulgi.

Karnety nie obowiązują na spotkania domowe w Pucharze CEV, rozgrywane w ArcelorMittal Park w Arenie Sosnowiec, a przedsprzedaż biletów dla ich posiadaczy trwa każdorazowo przez 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży otwartej. W przypadku meczu 1/16 finału z Hebarem Pazardżik (czwartek, 23 listopada, 19:00) przedsprzedaż rozpocznie się w poniedziałek (13 listopada) o godzinie 12:00, a sprzedaż we wtorek o tej samej porze. Ceny biletów to 35 zł normalny i 30 zł ulgowy.

Podobnie jak w przypadku poprzednich występów w europejskich pucharach, dzięki wsparciu Partnera strategicznego klubu, Miasta Zawiercie, kibice mogą dojechać do Sosnowca specjalnymi autobusami udostępnionymi bezpłatnie przez ZKM Zawiercie.

Powrót do listy