Aktualności

Aquael pozostaje w gronie partnerów suwalskiego klubu

Firma Aquael pozostaje w gronie partnerów Ślepska Malow Suwałki na sezon 2023/2024! Aquael, lider branży akwarystycznej od blisko 40 lat, wyznacza standardy w dziedzinie hodowli i pielęgnacji życia wodnego. Z dumą eksportując swoje produkty do ponad 100 krajów, w tym egzotycznych lokalizacji jak Mauritius, Reunion i Haiti, Aquael jest symbolem zaufania i jakości na globalnym rynku.

Aquael to miejsce, gdzie każdy miłośnik akwarystyki, zarówno początkujący, jak i doświadczony, znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Asortyment firmy Aquael obejmuje nie tylko kompleksowe zestawy akwariowe, ale także zaawansowany sprzęt do ulepszania już istniejących zbiorników, w tym innowacyjne filtry wewnętrzne. Oferta firmy Aquael skupia się nie tylko na akwarystyce, ale także na elementach niezbędnych do tworzenia i utrzymania oczek wodnych. Firma Aquael współpracuje z doświadczonymi ichtiologami, aby dostarczać wysokiej jakości pokarm dla ryb, gwarantując im najlepsze warunki życia. Eksperci z dziedziny akwarystyki morskiej i słodkowodnej dzielą się wiedzą i doświadczeniem, które gromadzili przez prawie cztery dekady.

Akwarium to nie tylko dom dla ryb, ale także żywa sztuka. Aquael rozumie i celebruje różnorodność aquascapingu. Od roślinnych krajobrazów Ryuboku, przez minimalistyczne stylizacje Iwagumi, aż po bogato roślinne akwaria holenderskie – oferta jest bogata i zróżnicowana. Aquael dostarcza wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia swojego idealnego akwarium: od dekoracji, przez oświetlenie, po naturalne kamienie i korzenie. Tła akwariowe, dostępne w wersjach tradycyjnych, dwustronnych i adhezyjnych, dopełniają całości.

Zapraszamy do przejrzenia oferty firmy Aquael i doświadczenia jakości oraz ekspertyzy, której możesz zaufać. Aquael łączy pasję do akwarystyki z ciągłą innowacją, by dostarczać naszym klientom najlepsze produkty na rynku

Strona internetowa Aquael: https://www.aquael.pl


Dziękujemy, że jesteście z nami! #RazemMożemyWięcej - czytamy na stronie Ślepska Malow.

Powrót do listy