Autor:https://www.slepsksuwalki.pl, redakcja
  02.02.2024 godz. 18:37

Mistrzowskie puchary na meczu Ślepska Malow Suwałki


Absolutne perły polskiej siatkówki w zasięgu ręki. To niezwykła okazja, aby zobaczyć w czasie jutrzejszego (03.02) meczu z Barkomem-Kazhany Lwów na żywo puchary, które zdobyli nasi wspaniali siatkarze w ubiegłym roku.

Polska reprezentacja wywalczyła złoty medal na Mistrzostwach Europy w Rzymie, pokonując w finale Włochy 3:0. Ponadto, polscy siatkarze triumfowali także w Lidze Narodów, pokonując w decydującym meczu Stany Zjednoczone 3:1. To pierwszy raz, gdy Polska wygrała ten prestiżowy turniej.

Teraz macie szansę zobaczyć te puchary na własne oczy, zrobić sobie z nimi zdjęcie, a my z tej okazji przygotowaliśmy zabawę!

1️Zrób sobie zdjęcie (lub wspólnie z bliskimi) na tle jednego z wybranych pucharów, 
2️Opublikuj fotkę na swoim profilu Facebook z hashtagiem #BiałoNiebieskaMistrzowskaChwila (ustaw grupę odbiorców posta / fotki jako "Publiczne"),
3️Odbierz w naszym meczowym Sklepie Kibica bon uprawniający do 20% rabatu* na zakup asortymentu Sklepu Kibica, w czasie meczu z Bogdanką LUK Lublin!

*Promocja obowiązuje wyłącznie w dniu meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin i nie łączy się z innymi akcjami.

Bilety dostępne są na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl