Autor:projektwarszawa.waw.pl, redakcja
  02.02.2024 godz. 20:47

Trwa sprzedaż biletów na półfinał CEV Challenge Cup: Projekt Warszawa – Akaa Volley


Czas na kolejne niesamowite emocje w stołecznym Torwarze! Już 7 lutego o godz. 18:30 na boisko COS Torwar wyjdą ekipy Projektu Warszawa i fińskiego Akaa Volley. Stawką jest awans do wielkiego finału europejskiego pucharu – CEV Challenge Cup. Gdzie kupić bilety? Wejściówki znajdziesz na eBilet.pl.
 
Projekt Warszawa w pierwszej rundzie zdominował Calcit Kamnik i pokonał słoweński zespół dwukrotnie 3:0. Najpierw na wyjeździe, a później u siebie w Warszawie. Później do stolicy zawitał znacznie mocniejszy rywal, bowiem byli to zawodnicy francuskiego Saint-Nazaire Volley-Ball Atlantique.
 
Wynik 3:0 i 3:1 szybko jednak rozwiał wątpliwości. W ćwierćfinale rywalem polskiej ekipy była rumuńska Steaua Bukareszt, ale również w tym meczu wszystko rozegrało się przy rezultacie 3:0 i 3:0, co oznacza, że Projekt awansował do półfinału CEV Challenge Cup z tylko jednym straconym setem.

Kiedy mecz Projekt Warszawa – Akaa Volley? Gdzie kupić bilety na półfinał CEV Challenge Cup?

Projekt Warszawa i Akaa Volley zmierzą się w rewanżowym meczu półfinału CEV Challenge Cup! Już 7 lutego o godz. 18:30 w stołecznej hali COS Torwar oba zespoły zagrają o wielki finał europejskiego pucharu!