Autor:https://volleywroclaw.pl, redakcja
  01.02.2024 godz. 20:48

Rotomat wpiera Młode Vollejki


Z ogromną radością informujemy, że do grona partnerów Fundacji Volley Wrocław dołączyła firma Rotomat. Nawiązanie tego partnerstwa jest kolejnym krokiem w rozwoju Fundacji oraz gwarancją wsparcia finansowego dla wrocławskiej utalentowanej młodzieży.  

Firma Rotomat specjalizuje się w budowaniu i remontowaniu dróg (w tym oznakowaniem pionowym oraz poziomym), organizacją ruchu oraz całorocznym utrzymywaniem infrastruktury. Wrocławianie mogą znać charakterystyczne logo marki, gdyż regularnie w naszym regionie to właśnie Rotomat wykonuje prace budowlane, porządkowe oraz konserwacyjne.  

Robert Kazubowski, współwłaściciel firmy komentuje decyzję o wsparciu Fundacji: Od ponad 30 lat działamy we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku i polskich drogach. Nie może więc dziwić, że czujemy więź i przywiązanie do naszej lokalnej społeczności. Rozumiemy, jak istotny jest płynny rozwój na wczesnych etapach kariery, dlatego z ogromną radością podjęliśmy decyzję o podjęciu wspólnych działań z Fundacją.

- Nawiązanie współpracy z  Rotomatem jest dla nas bardzo istotnym krokiem. Cieszę się, że nasze sukcesy (a przypomnę, że kilka dni temu nasze juniorki zostały Mistrzyniami Dolnego Śląska) są doceniane przez przedstawicieli wrocławskiego biznesu, którzy decydują się na zaangażowanie we wsparcie działań Fundacji. Rotomat to czołowy reprezentant swojej branży w skali kraju, tak więc łączy nas ambicja i dążenie do stałego podnoszenia poziomu działania. Ufam, że to początek świetnej, wspólnej drogi – wskazuje prezes Fundacji, Rafał Błaszczyk.