Autor:https://treflgdansk.pl, redakcja
  01.02.2024 godz. 20:03

Firma Salvum Odszkodowania Partnerem Trefla Gdańsk w sezonie 2023/2024


W tym sezonie Trefl Gdańsk ma przyjemność współpracować z renomowaną firmą, Salvum Odszkodowania. Współpraca z Salvum otwiera nowe możliwości i umacnia pozycję Klubu w świecie sportu.

Na początku sezonu 2023/2024 firma Salvum Odszkodowania dołączyła do Partnerów Trefla Gdańsk. Firma Salvum Odszkodowania jest liderem na rynku odkupu szkód majątkowych i komunikacyjnych. Na przestrzeni lat działalności wspomogli pozyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone przez ubezpieczycieli. Ogromne zaufanie, jakim obdarzają klienci firmę oraz szybka i skuteczna pomoc sprawiły, że Salvum Odszkodowania umocnił się na pozycji lidera rynku odkupu odszkodowań w Polsce.

Zespół Salvum Odszkodowania to znakomici prawnicy, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Najwyższa jakość obsługi klientów, wysokie standardy i jasne zasady współpracy to słowa, którymi można opisać firmę Salvum Odszkodownia.

Dzięki wsparciu Salvum Trefl Gdańsk może koncentrować się na osiąganiu coraz to wyższych celów sportowych. Zaangażowanie i wsparcie w życie sportowe firmy Salvum Odszkodowania pozwalają Klubowi rozwijać się i dostarczać niezapomnianych chwil kibicom.

Dziękujemy firmie Salvum za zaufanie i gotowość do nawiązania tej owocnej współpracy. Razem tworzymy przyszłość pełną sukcesów i emocji na arenie sportowej – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk. – Partnerstwo z Salvum to nie tylko wsparcie finansowe, ale także wartościowy sojusz oparty na wzajemnym zaufaniu i wspólnych celach. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści dla obu stron – zakończył prezes Gadomski.

W Salvum bardzo cenimy sportowców, a przy tym uważamy, że sport jest nośnikiem wspaniałych idei, które inspirują i pomagają każdego dnia po prostu stawać się lepszym człowiekiem. Od lat pomagamy polskim sportowcom spełniać ich marzenia oraz rozwijać się w różnych dyscyplinach, od piłki nożnej do siatkówki. Towarzyszyliśmy na drodze sportowej  znakomitym klubom, jak chociażby Widzew Łódź czy PGE Skra Bełchatów. Z ogromną radością dołączamy teraz do tego zacnego grona również Trefl Gdańsk. – skomentował rozpoczęcie współpracy Wojciech Dudkiewicz, prezes fimy Salvum Odszkodowania.

Więcej informacji oraz pełną ofertę Salvum Odszkodowania można znaleźć na www.salvum.com.pl.