Aktualności

Bilety na mecz GKS Katowice - Projekt Warszawa

19 stycznia zagramy w hali OS Szopienice z wiceliderem tabeli PlusLigi, Projektem Warszawa. W imieniu gospodarzy zapraszamy na to spotkanie!

W piątek 19 stycznia o godzinie 20:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się z Projektem Warszawa w ramach 17. kolejki PlusLigi. Rywalem będzie zespół bijący się o pierwsze miejsce w tabeli PlusLigi, który w swoim składzie ma gwiazdy polskiej i światowej siatkówki. Siatkarska GieKsa zmierzy się m.in. z Andrzejem Wroną, Taylorem Averillem, Kevinem Tille, Damianem Wojtaszkiem czy byłym zawodnikiem naszego Klubu Janem Firlejem. Drużyna trenera Grzegorza Słabego rozpoczęła rok 2024 od zwycięstwa za trzy punkty nad KGHM Cuprum Lubin i zamierza podtrzymać dobrą passę w lidze oraz piąć się w górę ligowej klasyfikacji. Serdecznie zapraszamy do hali OS Szopienice i do wspierania siatkarzy obu klubów.

Informujemy, że ceny biletów wynoszą: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 50 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). W sprzedaży także bilety VIP w cenie 200 zł. Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Bilet rodzinny na sektory 1 i 2 Trybuny Głównej przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.

Bilety można zakupić na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz w Oficjalnym Sklepie GKS Katowice (Katowice, Bukowa 1A). W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasie hali.

Powrót do listy