Aktualności

Doris Simon partnerem odzieżowym JW

Z przyjemnością informujemy, że partnerem odzieżowym naszego Klubu została firma Doris Simon, będąca producentem garniturów i koszul - czytamy na stronie Jastrzębskiego Węgla.

„Doris Simon” to działająca na Śląsku firma z rodzinną tradycją, funkcjonująca na rynku od 1994 roku. Od lat ubiera mężczyzn na każdą okazję. Do pracy, na śluby, studniówki i weekendowe wypady za miasto. Śledząc trendy w modzie męskiej, firma proponuje ponadczasowe wzory, odpowiadające zarówno klasyce, jak i współczesnym stylizacjom. Dzięki temu tworzy ubrania na lata, które niezależnie od zmieniających się kierunków modowych zawsze prezentują się z należytą elegancją. Najbardziej wymagającym klientom firma oferuje zindywidualizowaną odzież, w tym garnitury szyte na miarę.

Ciągły rozwój motywowany przez satysfakcję klientów pozwolił firmie otworzyć kolejne salony, dlatego dziś Doris Simon zaprasza do punktów w: Jastrzębiu-Zdroju, Radlinie, Wilczej, Żorach oraz Bielsku-Białej.

Z przyjemnością informujemy, że w tym sezonie Doris Simon zaopatrzył przedstawicieli sztabu szkoleniowego naszego Klubu w eleganckie granatowe garnitury i białe koszule. Trener Marcelo Mendez oraz jego asystenci zakładają je na mecze PlusLigi oraz Ligi Mistrzów.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Jastrzębskim Węglem, by dotrzeć do szerokiej, zaangażowanej i emocjonalnie związanej grupy odbiorców – fanów siatkówki. Chcemy umocnić i zbudować pozytywny wizerunek marki Doris Simon, tworząc silne skojarzenia z wartościami sportu – mówi Dorota Polit, manager firmy Doris Simon.

Powrót do listy