Aktualności

Dziewczęta rządziły w "Suwałki Arenie"

Finał Wojewódzki 29. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving odbył się 27 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" . Zawody rozegrano w czterech kategoriach: dwójek, trójek, czwórek i po raz pierwszy w historii - w singlach. W zmaganiach wzięły udział najlepsze drużyny dziewcząt województwa podlaskiego, które uzyskały awans do finału w lokalnych turniejach eliminacyjnych .

Dwie, najlepsze drużyny niemal z każdej kategorii (z wyłączeniem singli), zagrają w Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving w Gliwicach, który odbędzie się w dniach 7-9 lipca. Gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia.

Nagrody, puchary i pamiątkowe medale wręczyli zawodniczkom i trenerom najlepszych zespołów - Dariusz Jaworowski, prezes Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej, Marek Klimaszewski, wiceprezes POZPS, Sebastian Grzegorek, wiceprezes POZPS, Izabela Nowicka, członek zarządu POZPS, Beata Harasimowicz, prezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki i Andrzej Sawicki, trener przygotowania motorycznego Ślepska Malow Suwałki.

Jutro 28 maja swoje mecze rozegrają chłopcy. Początek finałowych zmagań o godzinie 10:00, w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Zapraszamy do kibicowania, w szczególności podopiecznym SUKSS Suwałki.

Klasyfikacja końcowa Finału Wojewódzkiego 29. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving

Kategoria singli dziewcząt

1. SAS 1 Sejny (Aleksandra Jasińska)

2. SAS 3 Sejny (Emilia Lauda)

3. Łaps 2 Łapy (Adrianna Vandenhove)

Kategoria dwójek dziewcząt

1. UKS Set 1 Wasilków

2. SAS 1 Sejny

3. UKS Set 2 Wasilków

Kategoria trójek dziewcząt

1. KS BAS SP 26 1 Białystok

2. SAS Sejny

3. KS BAS SP 9 Białystok

Kategoria czwórek dziewcząt

1. KS BAS SP 9 1 Białystok

2. KS BAS SP 26 1 Białystok

3. UKS Olimpik Mońki 1

#RazemMożemyWięcej

Powrót do listy