Aktualności

Fabryka Formy Partnerem siatkarzy GieKSy

Współpracę z siatkarską sekcją GKS-u Katowice nawiązała po raz kolejny sieć klubów fitness Fabryka Formy, która została Partnerem Klubu - poinformował katowicki klub.

Siatkarze GKS-u Katowice regularnie korzystają z usług katowickiego oddziału Fabryki Formy (ul . Pułaskiego 60, 3 Stawy Katowice) zarówno w okresie przygotowań do sezonu, jak i w trakcie rozgrywek PlusLigi. Fabryka Formy powstała z pasji do sportu i zdrowego stylu życia. Obecnie sieć klubów posiada kluby w 13 miastach Polski m.in. WwKatowicach, Poznaniu, Lublinie i Warszawie.

Zajęcia w Fabryce Formy zadowolą zarówno najbardziej wymagających sportowców, jak i osoby, które dopiero zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną. Nie musisz mieć doświadczenia ani wyjątkowych predyspozycji. Wystarczy zapał i chęć do ćwiczeń!

Fabryka Formy posiada szeroki wachlarz zajęć – od jogi przez programy ogólnorozwojowe po konkretny wycisk siłowy. Gwarantują nie tylko najwyższą jakość treningu, ale także (a może przede wszystkim) przyjazną atmosferę, profesjonalne wsparcie i mnóstwo dobrej zabawy!

- Aktywność fizyczna to jeden z kluczowych elementów zdrowego trybu życia, a sport niesie radość i wartości, którymi warto kierować się w życiu. Dlatego z dumą ogłaszamy, że Fabryka Formy została oficjalnym partnerem siatkarskiej sekcji GKS-u Katowice. Podjęta współpraca to dla nas wyraz ogromnego zaufania ze strony zawodowych sportowców, ale też uznania dla naszej sieci klubów i jakości usług, które oferujemy. Siatkarze klubu regularnie korzystają z katowickiej Fabryki Formy zarówno w okresie przygotowań do sezonu, jak i w trakcie rozgrywek PlusLigi. Cieszymy się, że zajęcia w Fabryce Formy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców, którym intensywnie kibicujemy w sukcesach sportowych. Jednocześnie do naszych obiektów zapraszamy także osoby, które dopiero zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną. W klubach Fabryki Formy zapewniamy szeroki wachlarz zajęć, od jogi przez programy ogólnorozwojowe, a także nowoczesny park maszyn i doświadczonych trenerów, którzy gwarantują nie tylko najwyższą jakość treningu, ale także (a może przede wszystkim) przyjazną atmosferę, profesjonalne wsparcie i mnóstwo dobrej zabawy! Dziękujemy za zaufanie, trzymamy kciuki za najlepszą formę, a przede wszystkim kolejne sukcesy - powiedział Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI