Aktualności

Jastrzębski Węgiel w finale Ligi Mistrzów

W rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel zdobył dwa zwycięskie sety z wicemistrzem Turcji Halkbank Ankara, czym przypieczętował awans do finału Ligi Mistrzów.

Po zwycięstwie przed tygodniem w stolicy Turcji 3:1 dzisiaj jastrzębska drużyna potrzebowała do awansu do finału dwóch wygranych setów. I plan ten zrealizowała, choć przegrywała już 1:2 w setach…

W piątym secie trener Marcelo Mendez zmienił praktycznie całą szóstkę i ta partia padła łupem gości, co w żaden sposób nie zmąciło fiesty na trybunach hali w Jastrzębiu-Zdroju.