Aktualności

Nowy partner Akademii Siatkówki Projektu Warszawa

PKN ORLEN został Partnerem Akademii Siatkówki Projektu Warszawa. Dzięki tej współpracy w międzynarodowej akademii stołecznego klubu będzie szkolić się więcej utalentowanej młodzieży. Umowa obowiązuje do końca 2024 roku.

Akademia firmowana przez najlepszy klub siatkarski stolicy działa od początku sezonu 2022/23. W dwóch lokalizacjach w Warszawie trenuje ponad 40 chłopców, a w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie kolejnej grupy, trenującej na boiskach do siatkówki plażowej oraz sekcji dziewczęcej.

PKN ORLEN od lat mocno angażuje się we wsparcie polskiej siatkówki. Jesteśmy sponsorem Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn wszystkich kategorii wiekowych – zarówno w siatkówce halowej, jak i plażowej. Towarzyszymy zawodnikom i kibicom podczas najważniejszych wydarzeń w kraju i zagranicą. Wspieramy też młodych siatkarzy i programy popularyzujące aktywność fizyczną. Jedna z takich inicjatyw – Program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – patronuje aż 7 tysiącom uczniów z 186 szkół na terenie całego kraju. Cieszymy się, że do sportowej rodziny Grupy ORLEN dołączają utalentowani adepci Akademii Siatkówki Projektu Warszawa mówi Agata Pniewska, Dyrektor Wykonawczy ds. Sponsoringu PKN ORLEN.

– Dołączenie PKN ORLEN do grona partnerów Akademii Siatkówki jest dla nas niezwykle ważne. Traktujemy to jako docenienie naszych działań mających na celu odkrycie i wychowanie utalentowanych młodych siatkarzy, którzy – mam nadzieję – w przyszłości zasilą szeregi Projektu Warszawa. Dziękuję za zaufania i bardzo się cieszę, że największy sponsor polskiego sportu jest  także z nami – mówi Piotr Gacek, prezes zarządu Fundacji Projektu Warszawa, która zarządza Akademią Siatkówki.

Powrót do listy