Aktualności

PGE GiEK Skra z wizytą u podopiecznych Fundacji Herosi

Grzegorz Łomacz, Dawid Konarski i Bartłomiej Lemański odwiedzili Klinikę Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Warszawie, gdzie spotkali się z podopiecznymi Fundacji Herosi.

Przedstawiciele bełchatowskiej drużyny w ubiegły wtorek odwiedzili Klinikę Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Warszawie, gdzie spotkali się z podopiecznymi Fundacji Herosi. Grzegorz Łomacz, Dawid Konarski i Bartłomiej Lemański czas z małymi i trochę większymi pacjentami spędzili czas na rozmowach i wspólnych zdjęciach. Dodatkowo zespół przygotował żółto-czarne prezenty dla małych wojowników.

Wizyta PGE GiEK Skry Bełchatów sprawiła, że na twarzach podopiecznych Fundacji Herosi pojawiły się szerokie uśmiechy, a młodzi kibice na chwilę zapomnieli o ciężkiej walce, którą toczą każdego dnia. Bełchatowianom towarzyszyła również klubowa maskotka – pszczoła, która cieszyła się równie wielką sympatią pacjentów, co sami zawodnicy.

Relacja ze spotkania zawodników PGE GiEK Skry Bełchatów z podopiecznymi Fundacji Herosi dostępna jest w mediach społecznościowych klubu.

Od 2009 roku Fundacja Herosi zbiera środki na nowoczesny sprzęt medyczny, leki, chemię oraz na poprawę warunków życia dzieci na oddziale. Jej misją jest zapewnienie każdemu dziecku możliwości korzystania z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod leczenia onkologicznego w Polsce.

Powrót do listy