Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów na turniej finałowy TAURON Pucharu Polski Kobiet!

To będzie wielkie święto kobiecej ligowej siatkówki! 16 i 17 marca w Nysie odbędzie się turniej finałowy TAURON Pucharu Polski Kobiet. W środę rozpoczęła się sprzedaż biletów na to wydarzenie!

Tutaj czekają wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie!

Po raz siódmy z rzędu kibice w Nysie będą mogli emocjonować się siatkówką na najwyższym poziomie. Wejściówki w cenach od 25 do 50 złotych na pojedyncze dni oraz atrakcyjne pakiety dla rodzin. Dodatkowo dwadzieścia procent zniżki uzyskają użytkownicy aplikacji mobilnej Volleyland.

– Przygotowaliśmy bardzo rozsądne ceny biletów i gorąco zachęcamy kibiców, by z tego skorzystali i wybrali się na mecze w hali Nysa. Najtańszy bilet dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci kosztuje 90 zł, a przypomnijmy, że w sobotę będzie można obejrzeć aż dwa mecze półfinałowe. Zapraszamy też grupy szkolne, dla których mamy również specjalnie ceny. Zależy nam na tym, by w Nysie zrobić wielkie święto żeńskiej siatkówki, a kibicom możemy zagwarantować nie tylko komfortowe warunki oglądania meczów, ale również wielkie emocje – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A.  

Uczestników turnieju finałowego poznamy w połowie lutego po meczach ćwierćfinałowych.  Zwycięzcy tych meczów w połowie marca zaprezentują się kibicom w Nysie.

– Kolejny raz zapraszamy do Nysy wszystkich kibiców kobiecej siatkówki. Cieszymy się, że najlepsze polskie drużyny znów przyjadą do naszego miasta, a za nimi kibice żeńskiej siatkówki. Zapraszamy do naszego pięknego miasta, które ma do zaoferowania bardzo wiele atrakcji – mówi Kordian Kolbiarz, burmistrz Nysy.

Po raz pierwszy turniej finałowy Pucharu Polski kobiet odbył się w Nysie w 2018 roku, gdy w finale Grot Budowlani Łódź pokonali ŁKS Commercecon Łódź. Trzy kolejne nyskie finały wygrała drużyna Grupy Azoty Chemika Police, w 2022 roku najlepszy był Developres (obecnie PGE Rysice) Rzeszów, a z kolei przed rokiem kolejny raz triumfowały zawodniczki z Polic. Co ciekawe, zawodniczki Chemika za każdym razem, gdy przyjeżdżały do Nysy, wygrywały rozgrywki TAURON Pucharu Polski.

Bilety na turniej w Nysie dostępne są w portalu eventim.pl.

Powrót do listy