Aktualności

SM Mlekpol wspiera biało-niebieskich

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol wspiera biało-niebieskich w sezonie 2023/2024! Pamiętajcie więc, że kupując produkty z logiem grajewskiej firmy wspieracie siatkarzy Ślepska Malow Suwałki! Na zdrowie!

Mlekpol jest jednym z największych producentów mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce i w Europie. Siła Mlekpolu tkwi w ludziach, którzy go tworzą. Wspólna pasja, praca i zaangażowanie sprawiają, że już od ponad 40 lat firma sukcesywnie się rozwija. Produkty Mlekpolu powstają w 13 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach przetwórczych. Spółdzielnia przez lata nieprzerwanie dba o kolejne pokolenia konsumentów, tworząc różnorodny, nowatorski asortyment.

Od czterech dekad na polskich stołach pojawiają się produkty marek, takich jak: Łaciate, Milko, Mazurski Smak, Rolmlecz i Maślanka Mrągowska, które doskonale znacie. Szukajcie produktów firmy Mlekpol w najbliższym sklepie!

Strona internetowa: https://mlekpol.com.pl

Dziękujemy serdecznie SM Mlekpol za wsparcie w kolejnym sezonie PlusLigi! #RazemMożemyWięcej - czytamy na stronie suwalskiego klubu.

Powrót do listy