Aktualności

TOTALbet z ponowną nominacją za Najlepsze Kursy do Nagród Bukmacherskich

W tym roku po raz szósty, eksperci z LegalniBukmacherzy.pl wręczą statuetki dla najlepszych legalnych w Polsce bukmacherów. Gala „Nagród Bukmacherskich 2023”, na której gdzie przedstawiciele firm poznają zwycięzców poszczególnych kategorii, odbędzie się 30 stycznia 2024 roku.

Firmy bukmacherskie co roku poddane są ocenie. Dokładna analiza przeprowadzona przez ekspertów pozwala na nagrodzenie legalnych bukmacherów w Polsce w wybranych 15 kategoriach. W jednej z nich, czyli Najlepsze Kursy, po raz kolejny nominowany został nasz partner TOTALbet.

Najlepsze Kursy to bardzo ważna kategoria, ponieważ to właśnie kursy decydują najczęściej o tym, gdzie klient ostatecznie zdecyduje się postawić zakład ze względu na największy zysk. TOTALbet może bardzo często chwalić się wysokimi kursami, szczególnie na faworytów, których najczęściej w swoich typach preferuje polski gracz. Ponadto posiada rozbudowane promocje kursowe, a potwierdzeniem tego faktu są zdobyte statuetki w tej właśnie kategorii, w dwóch poprzednich edycjach Nagród Bukmacherskich z rzędu!

TOTALbet rozpoczął współpracę z Projektem Warszawa i został Oficjalnym Partnerem klubu w lipcu 2023 roku. Zachęcamy do wsparcia naszego partnera w kategorii Nagroda Użytkowników. Nagroda ta została przygotowana dla bukmachera, na którego zostanie oddanych najwięcej głosów na stronie konkursowej. Zapraszamy do oddawania swojego głosu na bukmachera TOTALbet i trzymamy kciuki za ich powodzenie w plebiscycie!

Powrót do listy