Aktualności

Reprezentacja Polski uczci dwudziestolecie Ślepska Suwałki. Pierwszy raz zagra w tej części kraju

Gratka dla kibiców Ślepska Malow Suwałki i jeszcze jedna okazja, by zobaczyć na żywo mecz siatkarskiej reprezentacji Polski mężczyzn w wyjątkowym sezonie olimpijskim. 29 maja w Suwałki Arenie reprezentanci Polski zmierzą się z Ukrainą. Początek o godz. 18, a lada dzień ruszy sprzedaż biletów na to starcie.

Organizatorem meczu jest Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki, który w ten wyjątkowy sposób obchodzi XX-lecie swojego istnienia i chce podziękować kibicom, którzy przez ostatnie dwie dekady gorąco wspierali biało-niebieskich, więc w nagrodę dostaną mecz... biało-czerwonych. Szefowie suwalskiego klubu chcą podziękować również wszystkim partnerom drużyny, bez których rozwijanie suwalskiej siatkówki nie byłoby możliwe. Dla samych Suwałk będzie to wydarzenie historyczne, bo będzie to premierowy występ pierwszej reprezentacji Polski w jakimkolwiek sporcie drużynowym w tym mieście.

Bilety na mecz Polska – Ukraina w Suwałkach będą dostępne w serwisie eBilet.pl. Początek sprzedaży zaplanowano na piątek 17 maja o 12:00.

Powrót do listy