Aktualności

Małgorzata Lisiak nadal w Grocie Budowlanych Łódź. To już siódmy sezon!

Grająca na pozycji środkowej Małgorzata Lisiak będzie nadal występowała w drużynie Grota Budowlanych. To będzie już siódmy kolejny sezon Lisiak w łódzkim klubie.

– Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie stworzymy silny zespół, który będzie walczył o najwyższe cele. Do zobaczenia w hali – mówi Małgorzata Lisiak, środkowa Grot Budowlanych Łódź, która z łódzkim zespołem zdobyła Superpuchar Polski 2018, srebrny medal TAURON Ligi 2019 oraz brąz TAURON Ligi 2023 oraz Superpuchar Polskiej Ligi Siatkówki. Miniony sezon był zdecydowanie najlepszym dla Małgorzaty Lisiak w niebiesko-biało-czerwonych barwach. Zawodniczka w każdym spotkaniu utrzymywała bardzo wysoki procent skuteczności w ataku, a rozgrywki zakończyła jako druga najlepsza blokująca w TAURON Lidze (92 pkt). W trakcie sezonu 2023/24 trzykrotnie była nagradzana statuetką MVP.

– Cieszę się, że tak doświadczona i stale rozwijająca się zawodniczka ponadto długo związana z naszym klubem zostaje na kolejny sezon. Gosia jest jedną z najlepszych środkowych w lidze i stanowi mocny punkt drużyny. Z sezonu na sezon rozwija skrzydła i mam nadzieję, że w kolejnym zagra jeszcze lepiej – mówi Marcin Chudzik, prezes klubu.

To nie koniec wiadomości transferowych z łódzkiego klubu. Kilka dni wcześniej Grot Budowlani Łódź poinformowali, że kontrakt przedłużyła także libero Justyna Łysiak.

Powrót do listy