Aktualności

Już w poniedziałek 10 czerwca rusza sprzedaż biletów na AL-KO Superpuchar w Spodku

Już 25 września w Katowicach czeka nas starcie mistrzów Polski Jastrzębskiego Węgla ze zdobywcami TAURON Pucharu Polski – Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Już w poniedziałek 10 czerwca, o godz. 14., rozpocznie się sprzedaż wejściówek na to wydarzenie.

Starcie gigantów w katowickim Spodku zapowiada się pasjonująco, będzie to przecież rewanż za finały PlusLigi sezonu 2023/2024, a także finał TAURON Pucharu Polski. Z pewnością taki mecz przyciągnie tłumy kibiców ze Śląska i nie tylko.

– Kapitalnie ogląda się najlepszą siatkówkę w wypełnionym Spodku, dziękuję władzom Katowic za doskonałą współpracę i chęć goszczenia naszego wydarzenia u siebie – cieszy się Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – Spodziewamy się że fani tłumnie wypełnią ten wspaniały, historyczny obiekt. Przygotowaliśmy korzystne ceny biletów, chcemy by każdy chętny mógł sobie pozwolić na oglądanie najlepszych siatkarzy na żywo – dodaje prezes.

Przed rokiem w Spodku padła rekordowa frekwencja 9937 kibiców na meczu o AL-KO Superpuchar Polski, teraz jest szansa na wyśrubowanie rekordu, bo w hali zasiąść będzie mogło łącznie ponad 11 tysięcy fanów!

 – Katowicki Spodek słynie z wyjątkowej atmosfery, dlatego gorąco zachęcam fanów siatkówki do udziału w tym sportowym wydarzeniu i przekonaniu się na własnej skórze jak wspaniale kibicuje się siatkarzom w tym legendarnym obiekcie. Spodek jest nazywany mekką siatkówki. To tu nasi siatkarze zdobyli w 2022 roku srebrny medal mistrzostw świata. Warto tu być! – zachęca Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Już w poniedziałek, o godz. 14, rozpocznie się sprzedaż biletów, wtedy też poinformujemy o ich cenach. Wejściówki będą dostępne na platformie eventim.

Powrót do listy