Wideo

Ryszard Bosek: Chcielibyśmy doczekać się następców, którzy wywalczą złoto olimpijskie [WIDEO]

– Chcielibyśmy doczekać się następców, którzy sięgną po kolejne złote medale, bo wiemy, że nasz czas kiedyś minie. W tej drużynie jest potencjał i nadzieja na sukces już podczas następnych igrzysk, ale w sporcie nie ma drogi na skróty. Wszystko trzeba wywalczyć ciężką pracą – mówi Ryszard Bosek, mistrz olimpijski z 1976 roku. W czasie środowej Gali Polskiej Ligi Siatkówki uhonorowano mistrzów z okazji pięćdziesiątej rocznicy zdobycia złotego medalu na igrzyskach w Montrealu.

Powrót do listy

POWIĄZANE WIADOMOŚCI