Autor:Redakcja
  21.10.2022 godz. 13:47

Statystyki poszczególnych setów już dostępne na ligowych portalach


Od tej kolejki kibice wszystkich naszych lig mogą korzystać z uzupełnionego systemu statystycznego. Można będzie na żywo i po zakończeniu spotkania sprawdzać statystyki meczowe z rozbiciem na poszczególne sety a także zapisana będzie liczba obron oraz wystaw. Dodaliśmy też na Państwa prośbę nową funkcjonalność w terminarzu.

Już we wczorajszym meczu TAURON 1. Ligi widoczna była nowa funkcjonalność od Volley Station. Można sprawdzić i śledzić na żywo statystyki z każdego z rozegranych setów (w prawym górnym rogu). W późniejszym czasie zostanie to ujednolicone, w tej chwili zostawiliśmy na podstronie meczu obie tabele, poprzednią bez tej funkcji i nową, z podziałem na sety. Nadal oczywiście można także korzystać z relacji punkt po punkcie. Dodatkowo w nowych statystykach dostępne są dwa parametry – obrona (liczba obron) oraz asysta (liczba wystawionych piłek przez danego gracza).

W listach do naszej redakcji pisaliście, żeby uporządkować także prezentowanie terminarza gier na naszych stronach. Mecze, które są już potwierdzone planem transmisji – czyli ich data oraz godzina rozegrania są oficjalne – mają przy sobie, dzień, godzinę oraz ikonę TV bądź Polsat Box Go w przypadku meczów TAURON Ligi czy TAURON 1. Ligi. Mecz, których termin jest tylko orientacyjny jest oznaczony niebieską ikoną „i” i opatrzony komunikatem, że „data i godzina meczu zostanie ogłoszona w późniejszym terminie”. Liczymy, że dzięki temu terminarz będzie bardziej przejrzysty.Przypomnijmy, że w tym sezonie dział rozgrywek PLS przygotowuje plan transmisji mniej więcej z wyprzedzeniem na trzy tygodnie.

POWIĄZANE INFORMACJE