Autor:PGE Rysice Rzeszów
  16.10.2023 godz. 13:24

PGE Rysice Rzeszów przed inauguracją w domu


Po pięciu miesiącach przerwy PGE Rysice Rzeszów wracają na Podpromie i podejmować będą zawodniczki Energa MKS Kalisz. W pierwszym meczu nowego sezonu, rozgrywanego w Rzeszowie, wicemistrz Polski zaprezentuje swoje nowe stroje domowe.
 
Klub zachęca do przyjścia na mecz całymi rodzinami, by wspólnie wspierać Rysice, które pod nową nazwą i z nowymi nadziejami rozpoczęły sezon 2023/2024 TAURON Ligi. Ostatnie starcia z drużyną MKS Kalisz pokazują, że będą faworytami tego spotkania. W domowych potyczkach, rzeszowianki dwa razy pewnie pokonały przeciwniczki do zera, natomiast w meczach wyjazdowych, dwukrotnie zwyciężały w 4 setach.
 
To będzie pierwszy domowy mecz, w którym rzeszowianki wystąpią pod nową nazwą – PGE Rysice Rzeszów. Oto jak podpisanie nowej, ważnej umowy sponsorskiej skomentował Prezes Zarządu – Rafał Mardoń: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia współpracy na rozpoczynający się sezon w nowej, znacznie szerszej formule. PGE Polska Grupa Energetyczna od lat wspiera czołowe polskie zespoły i sportowców, więc objęcie przez nią pakietu Sponsora Tytularnego naszej drużyny jest nobilitacją i potwierdzeniem, że to, co robimy, robimy naprawdę dobrze. Mobilizuje nas to również do jeszcze bardziej aktywnej pracy, zarówno marketingowej, jak i sportowej. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z PGE będzie długoterminową relacją, co umożliwi klubowi realizację najwyższych celów, zarówno na parkietach krajowych, jak i na arenie europejskiej – dodał prezes.
 
Klub przypomina przed poniedziałkowym starciem, że kasy stacjonarne będą czynne na 2 godziny przed spotkaniem (od 15.30). Obowiązywać będą nowe ceny wejściówek:
 
ULGOWY: 25 zł
SENIOR: 30 zł
NORMALNY: 40 zł
E-BILET: 20 zł
 
UWAGA:
    1    Dzieci do 5 roku życia – wejście bezpłatne.
    2    Bilety ulgowe dla studentów i młodzieży szkolnej na podstawie legitymacji.
    3    Seniorzy 65+ na podstawie dokumentu tożsamości.
    4    Ceny biletów nie dotyczą fazy play-off oraz meczów Ligi Mistrzów.

 


POWIĄZANE INFORMACJE