Aktualności

AL-KO Superpuchar Polski: Maciej Jarosz nie przekreśla szans Grupy Azoty ZAKSY

- Na pewno Jastrzębski Węgiel jest faworytem rozgrywki o AL-KO Superpuchar Polski 2022, ale ja całkiem nie przekreślałbym szans Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na zdobycie tego trofeum. Czekam z niecierpliwością na środowy mecz w Lublinie. Spodziewam całkiem zasadnie dobrego meczu pełnego walki, efektowynych wymian oraz długich setów - mówi Maciej Jarosz, w przeszłości znakomity zawodnik, a obecnie komentator sportowych stacji Polsatu.

Maciej Jarosz przypomniał, że kędzierzynianie przegrali w tym sezonie dwa mecze w PlusLidze m.in. w Nysie, ale tam trafili na świetnie dysponowanego przeciwnika. - Mieli ostatnio problemy, ale potrafią się sprężyć przed ważnymi wyzwaniami. Pokazali to np. w ostatnim finale Pucharu Polski - przypomniał Maciej Jarosz.

Spot Województwa Lubelskiego - partnera meczu o AL-KO Superpuchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn

Liderem PlusLigi po pięciu kolejkach jest Jastrzębski Węgiel. - Zespół ten prezentuje się od początku sezonu bardzo dobrze. Nie ma praktycznie słabych punktów. Wymieniany jest jako główny kandydat do zdobycia Superpucharu Polski. Czy udźwignie rolę faworyta? Ja szanse obu zespołów oceniam jak 50 do 50. Jastrzębie gra znakomicie, ale Grupa Azoty ZAKSA ma składzie również świetnych zawodników. Możemy długo rozwodzić się nad klasą Marcina Janusza czy Aleksandra Śliwki. Na pewno możemy ostrzyć nasze apetyty na bardzo dobrą siatkówkę, a sobie oraz kibicom życzymy meczu, o którym będziemy długo rozmawiać - mówi Maciej Jarosz

W środę w Lublinie (początek meczu 18:00, Polsat Sport) poznamy zdobywcę pierwszego trofeum w tym sezonie. Tego dnia w Lublinie Jastrzębski Węgiel zagra z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle o AL-KO Superpuchar Polski 2022.  Przed kilkoma dniami rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na ten mecz. Ich ceny rozpoczynają się od 40 złotych. Przygotowano także specjalne zniżki dla studentów (studenci z ważną legitymacją studencką: -10 zł na bilecie) oraz akcję specjalną KIBICUJMY RAZEM (4 osoby - rodzina, przyjaciele, -10 zł na każdym bilecie). W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania, tak jak przed rokiem spodziewamy się dużego zainteresowania tym starciem. Bilety dostępne na portalu eBilet.pl.

Link do sprzedaży biletów

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI