Aktualności

Trzeci sezon Mateusza Borkowskiego w Norwidzie

Atakujący Mateusz Borkowski zdecydował, że kolejny, trzeci sezon z rzędu spędzi reprezentując barwy Exact Systems Hemarpol Częstochowa. – Częstochowa domaga się PlusLigi, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagościła w niej na dłużej. Do zobaczenia w hali – przyznał częstochowski siatkarz.

Mateusz Borkowski w Norwidzie występuje od sezonu 2022/23. W błękitno-granatowej koszulce rozegrał 66 meczów i przed rokiem walnie przyczynił się do awansu siatkarzy spod Jasnej Góry do siatkarskiej elity. W minionych rozgrywkach wystąpił w 29 ligowych spotkaniach, w których zdobył łącznie 99 punktów (77 atak, 12 zagrywka, 10 blok).

– Niezmiernie miło mi poinformować, że następny – już trzeci sezon z rzędu będę bronić barw Norwida Częstochowa. Razem z drużyną po pierwszym i jakże wymagającym sezonie pozostajemy dalej w jednej z najlepszych lig świata, jaką jest PlusLiga. Częstochowa domaga się PlusLigi, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagościła w niej na dłużej. Do zobaczenia w hali – powiedział atakujący Norwida, Mateusz Borkowski.

Borkowski jest trzecim oficjalnie ogłoszonym siatkarzem, który w nadchodzącym sezonie będzie występował pod wodzą trenera Igora Kolakovicia w zespole z Częstochowy.

Kadra Norwida Częstochowa na sezon 2024/2025:
przyjmujący: Damian Kogut,
rozgrywający: Tomasz Kowalski,
atakujący: Mateusz Borkowski,
środkowi:
libero:

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI