Aktualności

Anastasiia Hryshchuk zostaje w dziupli Łódzkich Wiewiór

W seniorskiej siatkówce zadebiutowała w 2022 roku. Z ŁKS Commercecon Łódź zdobyła mistrzostwo Polski. Anastasiia Hryshchuk zostaje w dziupli Łódzkich Wiewiór w sezonie 2024/2025.

Anastasiia Hryshchuk w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego gra już kilka lat. Sezon 2022/2023 był jej debiutem w drużynie seniorskiej, wcześniej reprezentowała zespoły sekcji młodzieżowej ŁKS-u Siatkówka Żeńska. Z drużyną młodzieżową sięgnęła po brązowy medal mistrzostw Polski U18 w 2021 roku i złoty medal mistrzostw województwa łódzkiego w kategorii wiekowej juniorek w 2022.

W sezonie 2022/23 z ŁKS Commercecon Łódź wywalczyła mistrzostwo Polski, a rok później zakończyła rozgrywki na 5. miejscu. W minionym sezonie wystąpiła w 23 meczach TAURON Ligi, zdobywając dla zespołu 154 punkty, w tym 4 z zagrywki, 11 blokiem i 139 w ataku. Reprezentowała drużynę nie tylko w mistrzostwach Polski, ale również w rozgrywkach o krajowych puchar i CEV Lidze Mistrzyń.

Zarówno zarząd klubu, jak i sztab szkoleniowy jest przekonany, że w zebrane doświadczenie zaprocentuje w nadchodzącym sezonie. Anastasiia Hryshchuk pozostaje w dziupli Łódzkich Wiewiór.

– Bardzo się cieszę, że zostaję w ŁKS-ie. Ponownie mam szansę na dalszy rozwój w tak profesjonalnym klubie, uczenie się od starszych i bardziej doświadczonych zawodniczek – podkreśla Anastasiia. – Już nie mogę się doczekać nowych wyzwań w nadchodzącym sezonie.

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI