Aktualności

Moustapha M’Baye i Bartosz Makoś opuszczają Jastrzębski Węgiel

Po półtora sezonu z Jastrzębskim Węglem żegna się środkowy Moustapha M’Baye, z kolei po jednym sezonie spędzonym w klubie odchodzi libero Bartosz Makoś.

M’Baye  dołączył do mistrzów Polski w styczniu 2023 roku wobec wykluczającej do końca tamtego sezonu kontuzji Łukasza Wiśniewskiego. Z Jastrzębskim Węglem wywalczył dwa tytuły mistrza Polski i dwukrotnie dotarł do finału Ligi Mistrzów.

– Mam nadzieję, że zapamiętacie mnie takiego jakim jestem. Uśmiechniętego gościa z pozytywną energią. Cieszę się, że mogłem się z wami nią podzielić, a wy ładowaliście mój akumulator – mówi Moustapha.

Po jednym sezonie spędzonym w Jastrzębskim Węglu z klubu odchodzi libero Bartosz Makoś. Dołączając do pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla przed sezonem 2023/2024 spełnił swoje marzenie z dzieciństwa. To rodowity jastrzębianin, wychowanek Akademii Talentów JW, w której przeszedł przez wszystkie kategorie wiekowe – od młodzika po juniora. Jego ojciec jest w klubie kibica, wspierając syna i klub w trakcie meczów.

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI