Aktualności

Oficjalne transfery i aktualne kadry klubów PlusLigi

Sezon transferowy w PlusLidze długo nabierał rozpędu, bo kluby czekały na ogłoszenie nowych graczy do końca umów z poprzednimi pracodawcami. Teraz mamy już hity za hitami, które łatwo znaleźć w naszym zestawieniu, gdzie prezentujemy tylko oficjalnie potwierdzone transfery.

Jastrzębski Węgiel (skład skompletowany)


Rozgrywający: Benjamin Toniutti, Juan Ignacio Finoli;

Atakujący: Łukasz Kaczmarek, Arkadiusz Żakieta;

Przyjmujący: Tomasz Fornal, Marcin Waliński, Timothee Carle, Luciano Vicentin;

Środkowi: Norbert Huber, Mateusz Kufka, Anton Brehme, Jordan Zaleszczyk;

Libero: Jakub Popiwczak, Jakub Jurczyk;

Trener: Marcelo Mendez;

Przychodzą: Łukasz Kaczmarek, Marcin Waliński, Mateusz Kufka, Jordan Zaleszczyk, Arkadiusz Żakieta, Timothée Carle, Luciano Vicentin, Anton Brehme, Juan Ignacio Finoli, Jakub Jurczyk;

Odeszli: Rafał Szymura, Jurij Gladyr, Jean Patry, Mustapha M'Baye, Bartosz Makoś, Mateusz Jóźwik, Ryan Sclater, Jarosław Macionczyk, Adrian Markiewicz.

______________________________________________________________________________________

Aluron CMC Warta Zawiercie (skład skompletowany)

 

Rozgrywający: Miguel Tavares, Jakub Nowosielski;

Atakujący: Karol Butryn, Kyle Ensing;

Przyjmujący: Aaron Russell, Mobin Nasri, Patryk Łaba, Bartosz Kwolek;

Środkowi: Mateusz Bieniek, Miłosz Zniszczoł, Adrian Markiewicz, Wiktor Rajsner, Jurij Gladyr;

Libero: Luke Perry, Szymon Gregorowicz;

Trener: Michał Winiarski;

Przychodzą: Kyle Ensing, Aaron Russell, Mobin Nasri, Jakub Nowosielski, Adrian Markiewicz, Wiktor Rajsner, Jurij Gladyr;

Odeszli: Michał Kozłowski, Tomasz Kalembka, Daniel Gąsior, Michał Szalacha, Sam Cooper, Thibault Rossard, Trevor Clevenot, Roberto Rotari (drugi trener), Mariusz Schamlewski.

______________________________________________________________________________________

Projekt Warszawa

 

Rozgrywający: Michał Kozłowski;

Atakujący: Linus Weber, Bartłomiej Bołądź;

Przyjmujący: Artur Szalpuk, Tobias Brand;

Środkowi: Andrzej Wrona, Jakub Kochanowski;

Libero:

Trener: Piotr Graban;

Przychodzą: Michał Kozłowski, Jakub Kochanowski, Tobias Brand;

Odeszli: Maciej Stępień (koniec kariery), Taylor Averill, Piotr Nowakowski, Igor Grobelny.

______________________________________________________________________________________

Asseco Resovia Rzeszów



Rozgrywający: Gregor Ropret;

Atakujący:

Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Lukas Vasina;

Środkowi: Patryk Niemiec, Dawid Woch, Cezary Sapiński;

Libero:

Trener: Tuomas Sammelvuo, Gregor Ropret, Bartosz Bednorz;

Przychodzą: Cezary Sapiński, Tuomas Sammelvuo (trener), Patryk Niemiec, Dawid Woch, Lukas Vasina;

Odeszli: Giampaolo Medei (Cucine Lube Civitanova), Torey DeFalco, Yacine Louati, Michał Kędzierski, Jakub Lewandowski, Bartłomiej Mordyl, Jakub Kochanowski, Fabian Drzyzga.

______________________________________________________________________________________

BOGDANKA LUK Lublin (skład skompletowany)

 

Rozgrywający: Marcin Komenda, Mikołaj Słotarski;

Atakujący: Mateusz Malinowski, Kewin Sasak;

Przyjmujący: Mikołaj Sawicki, Jakub Wachnik, Bennie Tuinstra, Wilfredo Leon;

Środkowi: Jan Nowakowski, Maciej Zając, Aleks Grozdanow, Fynn McCarthy;

Libero: Thales Hoss, Maciej Czyrek;

Trener: Massimo Botti;

Przychodzą: Kewin Sasak, Mikołaj Sawicki, Aleks Grozdanow, Mikołaj Słotarski, Maciej Czyrek, Fynn McCarthy, Wilfredo Leon, Bennie Tuinstra;

Odeszli: Damian Schulz, Tobias Brand, Alexandre Ferreira, Marcin Kania, Damian Hudzik, Jakub Nowosielski, Maciej Krysiak, Maksym Kędzierski.

______________________________________________________________________________________

Trefl Gdańsk

 

Rozgrywający: Lukas Kampa, Kamil Droszyński;

Atakujący: Aliaksei Nasevich, Jakub Jarosz;

Przyjmujący: Jakub Czerwiński, Piotr Orczyk, Rafał Sobański;

Środkowi: Janusz Gałązka, Bartłomiej Mordyl, Mustapha M'Baye, Paweł Pietraszko;

Libero: Voitto Koykka, Fabian Majcherski;

Trener: Mariusz Sordyl;

Przychodzą: Bartłomiej Mordyl, Rafał Sobański, Mariusz Sordyl (trener), Mustapha M'Baye, Fabian Majcherski, Jakub Jarosz, Paweł Pietraszko;

Odeszli: Kevin Sasak, Patryk Niemiec, Jordan Zaleszczyk, Dawid Pruszkowski, Jan Martinez Franchi, Mikołaj Sawicki, Karol Urbanowicz, Igor Juricić (trener), Dawid Pawlun.

______________________________________________________________________________________

PSG Stal Nysa (skład skompletowany)

 

 

Rozgrywający: Patryk Szczurek, Kellian Motta Paes;

Atakujący: Dawid Dulski, Remigiusz Kapica;

Przyjmujący: Michał Gierżot, Zouheir El Graoui, Wojciech Włodarczyk, Kamil Kosiba, Kacper Sienkiewicz;

Środkowi: Nicolas Zerba, Dominik Kramczyński, Jakub Abramowicz, Konrad Jankowski;

Libero: Jakub Olejniczak, Kamil Szymura;

Trener: Daniel Pliński;

Przychodzą: Kellian Motta Paes, Jakub Olejniczak, Dawid Dulski;

Odeszli: Maciej Muzaj, Kamil Dembiec, Tsimafei Zhukouski.

______________________________________________________________________________________

Indykpol AZS Olsztyn (skład skompletowany)

Rozgrywający: Karol Jankiewicz, Eemi Tervaportti;

Atakujący: Jan Hadrava, Daniel Gąsior, Szymon Patecki;

Przyjmujący: Nicolas Szerszeń, Moritz Karlitzek, Kacper Sienkiewicz, Manuel Armoa, Kamil Szymendera, Mateusz Janikowski;

Środkowi: Szymon Jakubiszak, Dawid Siwczyk, Jakub Majchrzak, Paweł Cieślik;

Libero: Jakub Ciunajtis, Kuba Hawryluk;

Trener: Juan Manuel Barrial;

Przychodzą: Juan Manuel Barrial, Jan Hadrava, Eemi Tervaportti, Kacper Sienkiewicz, Szymon Patecki

Odeszli: Javier Weber, Alan Souza, Joshua Tuaniga, Cezary Sapiński.

______________________________________________________________________________________

PGE GiEK Skra Bełchatów (skład skompletowany)

 

Rozgrywający: Grzegorz Łomacz, Wiktor Nowak, Błażej Bień;

Atakujący: Amin Esmaeilnezhad, Krystian Walczak;

Przyjmujący: Miran Kujundzić, David DinculescuPavle Perić, Žiga Štern;

Środkowi: Bartłomiej Lemański, Łukasz Wiśniewski, Mateusz Nowak, Michał Szalacha;

Libero: Kajetan Marek, Rafał Buszek;

Trener: Gheorghe Cretu;

Przychodzą: Gheorghe Cretu, Amin Esmaeilnezhad, Krystian Walczak, David Dinculescu, Błażej Bień, Miran Kujundzić, Pavle Perić, Rafał Buszek;

Odeszli: Andrea Gardini (trener), Adrian Aciobanitei, Ilia Petkow, Mateusz Poręba, Przemysław Kupka, Bartłomiej Lipiński, Dawid Konarski, Jakub Rybicki, Pierre Derouillon.

______________________________________________________________________________________

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (skład skompletowany)


Rozgrywający: Marcin Janusz, Kajetan Kubicki;

Atakujący: Bartosz Kurek, Mateusz Rećko;

Przyjmujący: Rafał Szymura, Jakub Szymański, Daniel Chitigoi, Igor Grobelny;

Środkowi: David Smith, Andreas Takvam, Mateusz Poręba, Karol Urbanowicz;

Libero: Erik Shoji, Maciej Nowowsiak;

Trener: Andrea Giani;

Przychodzą: Mateusz Poręba, Bartosz Kurek, Andrea Giani, Mateusz Rećko, Rafał Szymura, Igor Grobelny, Maciej Nowowsiak, Kajetan Kubicki, Karol Urbanowicz;

Odeszli: Wojciech Żaliński (koniec kariery), Aleksander Śliwka, Łukasz Kaczmarek, Bartłomiej Kluth, Korneliusz Banach, Adam Swaczyna (trener), Marcin Nowakowski (statystyk), Bartosz Bednorz, Dmytro Paszyckij, Twan Wiltenburg, Przemysław Stępnień, Radosław Gil, Mateusz Biernat.

______________________________________________________________________________________

Ślepsk Malow Suwałki (skład skompletowany)



Rozgrywający: Matias Sanchez, Marcin Krawiecki;

Atakujący: Bartosz Filipiak, Damian Wierzbicki;

Przyjmujący: Bartosz Firszt, Paweł Halaba, Henrique Honorato, Antoni Kwasigroch;

Środkowi: Joaquin Gallego, Quentin Jouffroy, Jakub Macyra, Konrad Stajer;

Libero: Mateusz Czunkiewicz, Jakub Kubacki;

Trener: Dominik Kwapisiewicz;

Przychodzą: Jakub Kubacki, Henrique Honorato, Antoni Kwasigroch, Damian Wierzbicki, Quentin Jouffroy, Marcin Krawiecki;

Odeszli:  Łukasz Rudzewicz, Ziga Stern.

______________________________________________________________________________________

Barkom Każany Lwów

Rozgrywający: Deniss Petrovs, Santeri Riku Matias Välimaa;

Atakujący: Wasyl Tupczij;

Przyjmujący: Ilia Kowalow, Oleh Szewczenko, Timur Cmokało, Lorenzo Pope, Märt Tammearu;

Środkowi: Władysław Szczurow, Andrij Szwec, Andrij Rohożyn, Rune Fasteland;

Libero: Jarosław Pampuszko;

Trener: Ugis Krastins;

Przychodzą: Andrij Szwec; Andrij Rohożyn, Santeri Riku Matias Välimaa, Lorenzo Pope, Rune Fasteland, Märt Tammearu;

Odeszli: Mousse Gueye, Luciano Palonsky, Krister Dardzans, Witalij Kuczer, Dmytro Kanajew, Bohdan Mazenko, Oleksij Hołoweń, Ilia Dowhij.

______________________________________________________________________________________

GKS Katowice

 

Rozgrywający: Piotr Fenoszyn, Joshua Tuaniga;

Atakujący: Damian Domagała, Bartosz Gomułka;

Przyjmujący: Aymen Bouguerra, Alexander Berger, Krzysztof Gibek;

Środkowi: Łukasz Usowicz, Bartłomiej Krulicki, Maciej Wóz, Damian Hudzik;

Libero: Bartosz Mariański, Dawid Ogórek;

Trener: Grzegorz Słaby;

Przychodzą: Krzysztof Gibek, Aymen Bouguerra, Alexander Berger, Joshua Tuaniga, Bartosz Gomułka, Damian Hudzik;

Odeszli: Jakub Jarosz, Davide Saitta, Sebastian Adamczyk, Jonas Kvalen, Wiktor Mielczarek, Lukas Vasina, Marcin Waliński.

______________________________________________________________________________________

Cuprum Stilon Gorzów

Rozgrywający: Przemysław Stępień, Vuk Todorović

Atakujący: Chizoba Neves Atu; Adam Lorenc

Przyjmujący: Kamil Kwasowski, Wojciech Ferens, Robert Taht, Mathijs Desmet;

Środkowi: Marcin Kania, Hubert Węgrzyn, Jakub Strulak, Seweryn Lipiński;

Libero: Masymilian Granieczny, Kamil Dembiec;

Trener: Andrzej Kowal;

Przychodzą: Chizoba Neves Atu, Kamil Dembiec, Robert Taht, Marthijs Desmet, trener Andrzej Kowal, Marcin Kania; Przemysław Stępień, Vuk Todorović

Odeszli: Kajetan Kubicki, Alexander Berger, Dominik Czerny, Paweł Pietraszko, Paweł Rusek (trener), Jake Hanes, Danilo Geliński, Mateusz Masłowski.

______________________________________________________________________________________

Exact Systems Hemarpol Częstochowa

Rozgrywający: Tomasz Kowalski, Quinn Isaacson;

Atakujący: Mateusz Borkowski, Patrik Indra;

Przyjmujący: Damian Kogut, Milad Ebadipour, Bartłomiej Lipiński;

Środkowi: Bartosz Schmidt, Sebastian Adamczyk, Daniel Popiela, Damian Radziwon;

Libero: Bartosz Makoś, Mateusz Masłowski;

Trener: Cezar Douglas Silva;

Przychodzą: trener Cezar Douglas Silva, Patrik Indra, Sebastian Adamczyk, Quinn Isaacson, Milad Ebadipour, Daniel Popiela, Bartłomiej Lipiński, Bartosz Makoś, Mateusz Masłowski, Damian Radziwon;

Odeszli: Rafał Sobański, Sho Takahashi, Dawid Dulski, Byron Keturakis, Łukasz Rymarski, Marcin Jaskuła, Aymen Bouguerra, Bartłomiej Janus, Piotr Hain, Igor Kolaković, Oskar Espeland, Kaleb Jenness, Piotr Żeromski.

______________________________________________________________________________________

MKS Będzin (skład skompletowany)


 

Rozgrywający: Grzegorz Pająk, Mateusz Szpernalowski;

Atakujący: Damian Schulz, Patryk Szwaradzki;

Przyjmujący: Brandon Koppers, Dominik Depowski, Adrian Kopij, Luka Tadić;

Środkowi: Mateusz Siwicki, Bartłomiej Wójcik, Valerii Todua, Artur Ratajczak;

Libero: Maciej Olenderek, Filip Popiwczak;

Trener: Dawid Murek, Radosław Kolanek;

Przychodzą: Adrian Kopij, Bartłomiej Wójcik, Damian Schulz, Mateusz Szpernalowski, Walerij Todua, Filip Popiwczak, Patryk Szwaradzki, Luka Tadić, trenerzy Dawid Murek i Radosław Kolanek;

Odeszli: Mateusz Rećko, Łukasz Swodczyk, Bartosz Pietruczuk, Daniel Popiela, Jakub Kaliszuk, Fabian Majcherski, Marcin Krawiecki.

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI