Aktualności

Wypełniamy Spodek na AL-KO Superpucharze Polski 2024 siatkarzy! Rozpoczęła się sprzedaż biletów

Polska ligowa siatkówka znowu zamierza bić rekordy frekwencji. Przed rokiem w magicznym Spodku w trakcie AL-KO Superpucharu Polski na trybunach zasiadło aż 9937 kibiców, co jest rekordem tych rozgrywek. W tym roku ten wspaniały wynik może zostać jeszcze poprawiony. Już 25 września w Katowicach czeka nas starcie mistrzów Polski Jastrzębskiego Węgla ze zdobywcami TAURON Pucharu Polski – Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż wejściówek, a bilety są dostępne już od 25 złotych!

Bilety na AL-KO Superpuchar 2024 w Spodku

Starcie gigantów w katowickim Spodku zapowiada się pasjonująco, będzie to przecież rewanż za finały PlusLigi sezonu 2023/2024, a także finał TAURON Pucharu Polski. Z pewnością taki mecz przyciągnie tłumy kibiców ze Śląska i nie tylko.

– Kapitalnie ogląda się najlepszą siatkówkę w wypełnionym Spodku, dziękuję władzom Katowic za doskonałą współpracę i chęć goszczenia naszego wydarzenia u siebie – cieszy się Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – Spodziewamy się że fani tłumnie wypełnią ten wspaniały, historyczny obiekt. Przygotowaliśmy korzystne ceny biletów, chcemy by każdy chętny mógł sobie pozwolić na oglądanie najlepszych siatkarzy na żywo – dodaje prezes.

 Przed rokiem w Spodku zanotowano rekordową frekwencję – 9937 kibiców na meczu o AL-KO Superpuchar Polski, teraz jest szansa na wyśrubowanie rekordu, bo w hali zasiąść będzie mogło łącznie ponad 11 tysięcy fanów.

– Katowicki Spodek słynie z wyjątkowej atmosfery, dlatego gorąco zachęcam fanów siatkówki do udziału w tym sportowym wydarzeniu i przekonaniu się na własnej skórze jak wspaniale kibicuje się siatkarzom w tym legendarnym obiekcie. Spodek jest nazywany mekką siatkówki. To tu nasi siatkarze zdobyli w 2022 roku srebrny medal mistrzostw świata. Warto tu być! – zachęca Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Przypomnijmy, że w tym roku padł także inny rekord, bo 3 marca 2024 w trakcie wielkiego finału TAURON Pucharu Polski na trybunach TAURON Areny Kraków zasiadło aż 13 935 widzów, poprawiając rekordowe osiągnięcie sprzed roku. Wiele wskazuje na to, że także w meczu o pierwsze trofeum sezonu 2024/205 – meczu o AL-KO Superpuchar Polski – ubiegłoroczny wynik zostanie jeszcze wyśrubowany.

Wejściówki na AL-KO Superpuchar Polski są dostępne w portalu eventim.pl

Kategorie cenowe biletów:

1. Kategoria 1 – 129 PLN
2. Kategoria 2 – 119 PLN
3. Kategoria 3 – 99 PLN
4. Kategoria 4 – 89 PLN
5. Kategoria 5 – 69 PLN
6. Kategoria 6 – 59 PLN
7. Ograniczona widoczność – 25 PLN

Warto też pamietać, że zalogowanym użytkownikom naszej aplikacji Volleyland (dostępnej w App Store i Google Play) przysługuje aż 20 procent rabatu na bilety! Kod dostępny będzie w aplikacji, ważny na jednorazowy zakup, obejmujący maksymalnie 8 sztuk biletów.

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI